Bo Örn oljemålning
2016-03-23
368404
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BO ÖRN (född 1949): Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk, 45 x 54 cm