Elin Källman oljemålning
2016-03-23
368389
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELIN KÄLLMAN (född 1977): Kvinnoporträtt, signerad och daterad a tergo Elin Källman 2008-2009, olja på duk, ca 35 x 35 cm