Glasservis
2016-03-13
368364
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GLASSERVIS, ca 100 dlr, Komgeå, Danmark, bestående av: 16 vinglas, 18 vitvinsglas, 16 ölglas, 18 starkvinsglas, 7 mindre cognacglas, 18 likörglas, 12 sherryglas
matchande matservis se 368362
Enstaka obetydliga nagg kan förekomma, dekor samt guldet med delvis med slitage