Peter Dahl färglitografier
2016-03-13
368323
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): No 59, Fredmans Epistel Til Lo-Katten, signerad Peter Dahl, litografi, ca 42 x 27,5 cm