Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): Flickan som väver röda gullband, färglitografi, 1907, signerad med initialer i trycket, 41,8 x 29,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 116
Gulnad
368319
2016-03-13