Stolar Lindome
2016-03-25
368293
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 2+2 st, gustavianska lindomearbeten, bemålade, träskuren dekor, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS: Friherrliga ätten Wrangel af Sauss, Ellinge, Skåne
Smärre skador