Picasso litografi
2016-03-13
368265
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) "Flöjtspelaren", litografi, daterad i trycket 3.6.56., färglitografi, ca 11x8 cm
Proveniens: Galerie Pierre