Corneille färglitografi
2016-03-13
368233
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 98, 40/200, färglitografi, ca 107x132 cm