Eric H Olson Abstrakt
2016-03-13
368209
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIC H OLSON (1909-1996): Abstrakt naturvy, signerad och daterad Eric H. Olson 48, olja på uppfodrad duk, ca 24x31,5 cm