Bengt Fransson Kungsträdgården
2016-03-13
368189
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Nattliv, Kungsträdgården", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 34X26,5 cm