Ulf Greder litografi
2016-03-13
368094
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): Nizza, signerad Ulf Greder, HC-upplaga, färglitografi, 76 x 57 cm