Golvlampa 3 ljusarmar
2016-03-12
367978
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA med 3 böjbara ljusarmar, 1900-talets mitt, trä cok metall, max höjd ca 178
Bruksslitage