Ikon
2016-03-12
367953
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 1900-talets första hälft, madonnan med barnet, bemålad och förgylld metall, i betsad träbox med glas, 44 x38 cm
Skador