Vägglampor 1 par
2016-03-12
367937
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 37 cm
Enligt uppgift: Restaurang Vickoria i kungsträdgården
Slitage, en med lagning