Slava Kliuchnikov
2016-03-12
367893
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Sommarbukett, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 39 x 30 cm