Bordslampor 1 par
2016-03-11
367858
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall och träfolierad metall
Smärre slitage