Bengt Böckman färglitografier
2016-03-11
367787
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT BÖCKMAN (född 1926): (3) ur Golfmappen, färglitografier, 4/199, signerade, bladyta ca 56 x 38 cm