Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-03-11
367772
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 30x19 cm
Smärre ytskador