Ytterfoder 1900-talets första hälft
2016-03-11
367767
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, 1900-talets första hälft, vitglaserat, dekor av fåglar i blått, höjd ca 40, längd 48 cm
Kantnagg, hänkel med nagg