Ampel empirestil
2016-03-11
367759
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AMPEL, 1800-tal, empirestil, för 4 ljus, brons, förgylld, dekor av pinjekotte, diameter ca 20 cm
Omarbetad