Fat Kina
2016-03-15
367747
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, Kina, 1900-tal, porslin, polykrom dekor, diameter ca 22 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre slitage