Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SKÅL (2), Sydostasien, Ming-dynastin samt fat, Swatow, Ming-dynastin, porslin, höjd 4,5-9, diameter 22-26 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Påväxt av snäckor, slitage, mindre lagning
367744
2016-03-15