Soffbord England
2016-03-11
367629
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, klaffar på långsidorna, plakettmärkt "Nordiska Kompaniet", höjd 44, 149 x 89 cm
Bruksslitage repor och märken