Fiskbrickor
2016-03-11
367597
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FISKBRICKOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, teak och metall, längd 85 cm
Bruksslitage