Charles Roka oljemålning
2016-03-14
367493
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 7 500 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 80x65 cm