Fat
2016-03-15
367482
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av blommor, 43x37 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage