Två japanska trädsnitt
2016-03-10
367418
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UTAMARO KITEGAWA (1753-1806): Kurtisan med uppvaktning, signerad Utamaro hitsu, 1800-talsavdrag, UTAGAWA TOYOKUNI III / KUNISADA (1786-1864), Kabukiskådespelare, signerad Toyokuni ga, båda i obanformat ca 36x25
Fläckar, slitage