Roj Friberg färglitografi
2016-03-10
367345
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROJ FRIBERG (född 1934): Fasad, monogramsignerad och daterad R f -88, 83/180, färglitografi, 52x72 cm