Picasso litografi
2016-03-16
367321
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PABLO PICASSO, efter: Blomsterbukett, signerad i trycket, färglitografi, bladmått ca 37x42 cm