Oscar Reuterswärd litografi
2016-03-09
367318
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, färglitografi, 75/200, bladstorlek 67x45 cm