Oljemålning sagomotiv
2016-03-09
367305
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), sagomotiv, olja på duk, 64x58 cm
Krackelyrer