Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-03-09
367267
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen i landskap, otydlig signatur, ca 50,5x60,5 cm
Krackelerad, renoverad, dukskada/hål