Oidentifierad konstnär
2016-03-09
367261
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Modern med barnet, fragment/beskuren, olja på dubblerad duk, ca 61x51 cm
Renoverad, retuscher, dukskada/tryckmärke