Prakturnor

Prakturnor
Prakturnor
Prakturnor
Prakturnor
Prakturnor
Prakturnor
Prakturnor
Prakturnor
Prakturnor
Prakturnor

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PRAKTURNOR, 1 par, 1800-tal, patinerad och förgylld brons, dekor av lagerkrans, höjd ca 34 cm

367252

2016-03-09