Maj Svanström
2016-03-15
367208
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MAJ SVANSTRÖM, matta, Klockaregårdens Hemslöjd, rölakan, signerad KH MS, 198 x 132 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
smärre fläckar, smärre slitage, fransar med skador