Lars Tärning ekpannå äpplen
2016-03-12
367179
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på ekpannå, total diameter 42 cm