Lars Tärning, "Beaujolais Royal"
2016-03-12
367178
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Beaujolais Royal", signerad och daterad -10, skiktmåleri på pannå, 18x22 cm