Ring 18 k röd/vitguld
2016-03-11
367171
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
RING, 18 k röd/vitguld, fasettslipad blå syntetisk sten, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 21,5 g
Sten med smärre repor samt rondistnagg