Lars Gynning "Tulipana" vävd tapet
2016-03-09
367135
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LARS GYNNING, vävd tapet, "Tulipana", Manufactura de Tapecarias de Portalegre, Portugal, gobelängteknik, signerad GYNNING MTP samt etikettmärkt, 199 x 102 cm
Smärre slitage