Cigarettetui silver S:t Petersburg
2016-03-09
367117
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CIGARETTETUI, silver, S:t Petersburg 1871, med svenska importstämplar, namngravyr i guld, invändigt förgylld, 11 x 6 cm, vikt ca 133 g