Oidentifierad konstnär
2016-03-09
367083
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Pråmar vid Seine, otydligt signerad, ca 38x60 cm
Krackeleringar, retuscher, kanter med färgbortfall