Orientmatta
2016-03-09
367073
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 298x103 cm
Slitage, delvis korroderad, reducerade kortsidor, mindre lagning, mindre skador