Paul Flaubert oljemålning
2016-03-08
367054
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PAUL FLAUBERT (1928-1994): Kustbild med figurer, signerad Paul Flaubert, olja på pannå, ca 38 x 45 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist