Lyktor Kina
2016-03-08
367051
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYKTOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av påfåglar, vardera höjd ca 17 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Nagg, sprickor