Dosa Kina
2016-03-08
367049
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DOSA, vitmetall, Kina, emaljarbete i blått och vitt, i form av scarabé, locket med folierat spegelglas, höjd ca 3, 8x6 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Skador