Tanka sannolikt Tibet
2016-03-08
367041
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TANKA, 1900-tal, troligtvis Tibet, motiv sittande Guanyin, målad på duk, ca 39 x 29 cm, oramad
Skador, färgbortfall