Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015), (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färgetsning resp. färglitografi, bladstorlek ca 71x55, oramade
367026
2016-03-08