Thure Wallner oljemålning
2016-03-08
366970
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THURE WALLNER (1888-1965), Orrhöna, signerad Th. Wallner, olja på pannå, 33 x 41 cm