Bordslampa tenn
2016-03-08
366962
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, tenn, höjd 33 cm
Ny el, bruksslitage