Roland Svensson färglitografi
2016-03-09
366878
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): marinmotiv, signerad Roland S, färglitografi, bildyta 34x29 cm
Gulnad